Alain Deceuninck

Zaakvoerder / Verantwoordelijke aankoop
Tel.: +32 (0)51 30 01 17
Fax: +32 (0)51 30 86 69
E-mail: alain@bobrush.be

Vicky Vienne

Zaakvoerster / Algemene verkoop
Gsm: +32 (0)473 92 92 19
Tel.: +32 (0)51 30 01 17
Fax: +32 (0)51 30 86 69
E-mail: vicky@bobrush.be

Leen Vercruysse

Commerciële buitendienst
Tel.: +32 (0)51 30 01 17
Fax: +32 (0)51 30 86 69
E-mail: leen@bobrush.be

Bart Steelandt

Commerciële buitendienst
Tel.: +32 (0)471 79 03 87
Fax: +32 (0)51 30 86 69
E-mail: bart.adco@hotmail.com

Nicky Fiefvez

Commerciële binnendienst
Tel.: +32 (0)51 30 01 17
Fax: +32 (0)51 30 86 69
E-mail: nicky@bobrush.be

Sophie Babylon

Boekhouding / Leveringen
Tel.: +32 (0)51 30 01 17
Fax: +32 (0)51 30 86 69
E-mail: sophie@bobrush.be

Isabel Coene

Verantwoordelijke technische ondersteuning / commerciële binnendienst
Tel.: +32 (0)51 30 01 17
Fax: +32 (0)51 30 86 69
E-mail: isabel@bobrush.be

Bestellingen: order@bobrush.be